Наші технології – для хворих, лікарів та медзакладів.

ПРИНЦИПИ ПІДХОДУ ДО ЛІКУВАННЯ В НАУКОВО-МЕТОДИЧНОМУ ЦЕНТРІ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ МЕДИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ “ІСТИНА”
 

  1. Колектив центру живе за правдою, через те ми і обрали назву “Істина”. А тому наші працівники не розуміють двозначностей, пліткування, обговорень поза очі.
  2. У центрі “Істина” ніхто й ніколи не принижує гідності пацієнта та його рідних. А тому ми вимагаємо дотримання культурних та етичних норм у ставленні до всіх працівників центру, незалежно від їхнього віку.
  3. Ми стоїмо на засадах цілковитої довіри пацієнтів до знань та кваліфікації працівників центру, незважаючи на молодий вік більшості з них.
  4. У кожного хворого – своє лихо. А тому необхідно бути терпимим до інших пацієнтів, особливо коли вони перебувають у тяжкому стані.
  5. Колектив центру працює під гаслом “Усе в ім’я здоров’я пацієнта!”. Ми намагаємося показати вам реальні шляхи до вилікування ваших дітей і вирішення ваших проблем і не скаржимося на свої проблеми (забезпечення оренди приміщення та потрібної апаратури, безперервність лікування, постачання ліків тощо). А тому просимо вас свої внутрішні сімейні та матеріальні проблеми розв’язувати самостійно.
  6. В інтересах хворого – безперервність лікування і суворе дотримання всіх рекомендацій.
  7. Свої знання і свій час ми віддаємо для вирішення ваших проблем. А тому центр має право відмовити в подальшому лікуванні пацієнтам несумлінним, тим більше непорядним.
  8. У критичних і загрозливих для життя станах (розлади функцій мозку, несумісні з життям) колектив центру надає допомогу тільки після юридичного оформлення відповідних документів про стан пацієнта і письмової згоди батьків на лікарське втручання.

Щодо інших питань звертайтесь за телефонами або електронною поштою, що вказані на сторінці “Контакти”