Клініка “Істина”

Історія успішного розвитку
 
10 квітня 1996 року було засновано науково-методичний центр ультразвукової медичної діагностики «Істина»

 

Мета центру – лікування хворих судинного та неврологічного профілю та розроблення нових методик ультразвукової діагностики.
Спочатку центр «Істина» здійснював лише неврологічний огляд та УЗДГ артерій і вен головного мозку. Далі до роботи поступово долучалися психологи, логопеди, реабілітологи. Було придбано електроенцефалограф із опцією картографування мозку, що дало поштовх до роздумів над проблемами функціонування мозку в пацієнтів із такими складними захворюваннями, як ДЦП, аутизм, судоми, епілепсія й т. ін., та поглибленого дослідження зазначених проблем. Так формувалося психоневрологічне й судинне профілювання центру.

 

Згодом фахівці Центру зацікавилися капіляроскопією, ультразвуковою діагностикою з ефектом колоризації, ідеєю паспортизації новонароджених, медичними аспектами підліткової злочинності тощо.
Поступово окреслився напрям математичного моделювання медикаментозного впливу на людський організм загалом і на судинну систему зокрема.

 

У новому тисячолітті «Істина» вийшла на новий виток свого розвитку – було запроваджено комплексний огляд пацієнта «з голови до п’ят» із метою дослідження стану організму, структури та функціональної активності його органів. Було організовано денний стаціонар. Виникла потреба в проведенні щоденних консиліумів для аналізу курації хворих. З’явилися зали кінезитерапії, психотерапії, психологічного розвантаження, нейродинамічна та гемодинамічна лабораторії. Завдяки своїй активній, плідній та різнобічній науково-практичній роботі центр «Істина» у 2008 році змінив назву на Науковий центр “Верітас” і трансформувався в групу компаній «Viktoria Veritas», які плідно реалізують інтелектуальні продукти цього наукового центру.

 

Сьогодні Науковий центр «Верітас» зосереджує свою діяльність на науково-дослідній роботі для вдосконалення методологій та технологій у галузі судинної діагностики та лікування. Успішна лікувальна практика здійснюється в Клініці Здорових Судин, яка працює з інноваційними технологіями, розробленими центром «Верітас ІТ Мед».

  Чому Обирають Нас

 • 1

  Ноу-хау Істини

  Основними компетенціями нашого центру Істина стали інновації в ангіології ( судинна діагностика та судинне лікування), в психоневрології ( комплексний підхід до важких та комбінованих патологій нервової системи), в нейродинаміці ( дослідження та відновлення функцій мозку), нейрореабілітація ( медикаментозне лікування на доказовій основі та індивідуальні реабілітаційні заняття згідно плану лікування на результат- одужання).

 • 2

  Прийшов хворий- пішов здоровим.

  Вже давно в Істині стало традицією – співпраця з пацієнтом та його родичами на принципі взаємної довіри. З цього починається наше перше знайомство і при адекватних стосунках воно переростає в багаторічну дружбу, сімейну та родинну довіру. Ми давно переконалися – лише при повній довірі хворого та його родичів до лікаря та медичного персоналу навіть безнадійний хворий у нас має шанс одужати, повернутися до життя, відновити віру в життя, тягу до життя та повернути радість життя.

 • 3

  Власні медичні технології.

  Нейрореабілітація  – новий напрям, який ми започаткували в Україні. Маючи чудове поєднання наукового центру як носія свіжих знань  та клініки як інстурменту для реалізації цих знань та умінь, вдалося створити індивідуальні методики відновлення функцій нервової системи шляхом комбінування медикаментозних впливів для відновлення нервової системи та кровопостачання мозку, індивідуально орієнтованої комплексної роботи лікарів, реабілітаційної команди та медперсоналу під керівництвом наукового куратора – доктора медичних наук Уляни Богданівни Лущик.

“Істина” на межі тисячоліть: 1996-2008

Науковий центр «Істина» започаткував свою клініку, яка стала незмінним сателітом інноваційних напрацювань  для блага хворих. За свою 12-річну історію (1996-2008 рр.)  «Істина» сформувала медичний кластер, який сьогодні об’єднує науковий центр «Верітас», Клініку здорових судин, Центр інноваційних медичних технологій та підрозділ з навчання та  трансферу технологій «Медінно». Тому «Істина» вважається материнською компанією, яка створила інтелектуальну базу для розвитку групи компаній «Вікторія Верітас».

Наша історія розвитку у відео

 

 

 

 

 

Наші фахівці