Діагностика, лікування та реабілітація постраждалих в АТО за собівартістю

В рамках проекту “Повернемо якість життя пораненим в АТО”
Науковий центр “Верітас” та Клініка здорових судин розробили цінову політику діагностики, лікування та реабілітації постраждалих в АТО за собівартістю.

В рамках проекту надаються наступні консультативні послуги (за умови попереднього запису):

• Безкоштовно – Усна або дистанційна он-лайнова консультація для реабілітаційних центрів щодо курації поранених в АТО ( Для інших громадян – 250 грн.)

• Безкоштовно – Комплексна діагностика поранених бійців АТО – кожного 14 числа місяця ( Для інших громадян – 5 обстежень від 2550 грн.)

 • Інтенсивний курс персоніфікованого комплексного лікування та психонейрореабілітації – за результатами діагностичного огляду

Спеціальні ціни для поранених в АТО на місячний курс лікування та психонейрореабілітації:

В ціну курсу лікування закладено вартість медикаментів, діагностика, моніторинг, реабілітація – за собівартістю. Щоб зменшити накладні витрати на облік – узагальнили суми. Для забезпечення принципу мінімальна ціна-результат, залишаємо в силі основний принцип нашої роботи: “Робота на позитивний кінцевий результат”.

 Для зручності планування курсу лікування всіх поранених в АТО ми умовно розділили на 3 категорії за складністю лікувальної та реабілітаційної роботи.

 Орієнтовні розцінки на 30 денний курс інтенсивного лікування, нейродинамічної корекції та психонейрореабілітації становлять (психолог, логопед, кінезитерапевт, масаж):

  • 3 категорія – помірної важкості – 400грн./день*30 днів = 12 000 грн.
  • 2 категорія – середньої важкості – 600грн./день*30 днів = 18 000 грн.
  • 1 категорія – найскладніша – 800грн./день*30 днів = 24 000 грн.

Для пацієнтів 3 категорії тривалість лікування може сягати 1-3 місяці, для 2 та 1 категорії – 1-6-12 місяців.