Вітаємо “Істину” з 20-річним ювілеєм!

 

Вже 20 років “Істина” працює,

На благо всім працюєм і живем,

Наш колектив  не зупиняючись будує –

Нове життя, до нових звершень йдем!

 

ӿ ӿ ӿ

Дівчина Уляна, маючи в душі натхнення та любов,

Серцем володіючи щирим та незламним,

Довела й доводить знову й знов,

Що життя – це радість,

Що світанок не останній!

“Істина” для Вас  – це сенс буття. Це не бізнес не проект і не робота, “Істина” і є Вашим життям, – шлях любові й про людей турботи.

Щиро вітаю з ювілеєм «Істини», Вашої не простої щоденної, щогодинної праці над собою та заради здоров’я людей!

Бажаю «Істині»  розвитку та розквіту.

Вікторія Моамар

ӿ ӿ ӿ

Члени команди групи Салала вітають з 20-річчям Міжнародної Клініки з українським корінням усіх, хто є і був причетний до заснування, становлення, розбудови та натхнення “ІСТИНИ”!

Окрім цього щиро зичать подальшого прогресу авторських технологій, наукових здобутків та успіхів на усіх нивах або фронтах на наступні 20 років!

Ігор Петрович Бабій

ӿ ӿ ӿ

 

Happy 20th Anniversary of Istyna.

May God strengthen you & all your staff members.

More power to your elbow.

Congratulations Prof. Ulyana Lushchyk.

Obinna Onwuka

ӿ ӿ ӿ

пані Уляно Богданівно!

Вітаю з 20-річчам клініки “Істина” та щиро бажаю максимально можливого наукового та практичного розквіту клініки та визначних досягнень в Омані, Україні та на світовому рівні.

Юрій Озадовський

 

ӿ ӿ ӿ

Вітаю всіх з ювілеєм “Істини”! 20 років тому Уляна Богданівна посадила зерно “Істини”, сьогодні з нього виросло не одне дерево, а кілька! Бажаю всім нам розквіту, звичайно, бути здоровими, жити в любові та гармонії. Нехай “Істина” та її діти лише розвиваються і розмножуються, нехай знання та розробки підкорюють світ та приносять здоров’я та радість всьому населенню планети!

Інна Кавчак

ӿ ӿ ӿ

ВІТАЄМО! З Ювілеєм “ІСТИНИ”!

Всім Упсіхів, Любові та Натхнення. Пацієнтам найшвидшого одужання! Лікарям терпіння та наснаги! Інженерам нових удосконалених творінь!

Людмила Рябець

ӿ ӿ ӿ

Шановна Уляна Богданівна!

Щиро вітаю Вас і колектив центру “Істина” із 20-річним ювілеем.

Формула Вашого успішного медичного центру складається із злагодженої роботи колективу помноженої на професіоналізм та співчуття до кожного пацієнта, на  роки невтомної праці, на роки сподівань і позитивних змін.

У цей святковий день хочу побажати Вам професійної наснаги, вагомих творчих здобутків, невичерпної енергії у Вашій наполегливій і нелегкій праці, а також міцного здоров’я, сімейного благополуччя та особистого щастя!

Нехай Господь  обдаровує Вас Своїми милостями та щедротами! Нехай Ваше самовіддане служіння обраній справі, доброта, милосердя, чуйність та щедрість душі винагороджуються вдячністю тисяч пацієнтів, яким Ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і надії. Хай кожен день життя наповнюється людськими радощами та любов’ю. З Богом у серці, думках і вчинках,

Ви робите велику справу, примножуєте загальне добро і рятуєте людські життя.

З повагою,

Марцінишин Юрій Данилович