Сьогодні “Істина” святкує 20-річний ювілей!

Новый рисунок (22)10 квітня 1996 року д.м.н. Уляна Богданівна Лущик разом з проф.. Новицьким Віктором Володимировичем заклали фундамент для групи компаній «Вікторія Верітас», заснувавши Науково-методичний центр ультразвукової медичної діагностики «Істина» з метою розроблення нових методик ультразвукової діагностики.

 

istyna7yearspochayninskaСпочатку центр «Істина» здійснював лише неврологічний огляд та УЗДГ артерій і вен головного мозку.

Завдяки своїм розробкам та науковим дослідженням Медичний Центр «Істина» запровадив комплексний огляд пацієнта «з голови до п’ят» із метою дослідження стану всього організму, структури та функціональної активності його органів та систем.

istyna10istyna12years

У 2008 році «Істина» трансформувалася в групу компаній «Victoria Veritas», які плідно реалізують інтелектуальні продукти цього наукового центру.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Успішна лікувальна практика здійснюється в Клініці Здорових Судин, яка працює з інноваційними технологіями, розробленими центром «Верітас ІТ Мед», а науково-дослідна робота проводиться Науковим центром «Верітас» для вдосконалення методологій та технологій у галузі судинної діагностики та лікування.

15 years315years

Більше інформації про Центр можна отримати, завантаживши буклет.

У 2015 році Клініка відкрила філіал в Омані (м. Маскат, м. Салала).

slider20151015_131112